logo
Danke on veebiagentuur, mis spetsialiseerub kodulehtede ja e-poodide loomisele ning nende turundamisele.
Paldiski mnt 13, Tallinn
(+372) 5552 4005
info@danke.ee
Meie teenused.
Mida teeme?
Bränding.

Bränd on iga ettevõtte alus. Üha olulisemaks on saamas firmade visuaalne identiteet – kuvand, esitlus ja suhtlus ning bränding loob selleks head eeldused.

Kodulehed.

Meie kodulehed on disainitud proffide poolt, võttes arvesse kõiki seadmeid ja tänapäeva trende. Kasutame kodulehtede loomisel WordPress platvormi.

E-poed.

E-kaubanduses on Dankel kogemust palju. Võid kindel olla, et jagame teiega kõiki telgitaguseid. Oleme loonud ja haldanud nii väiksemaid kui ka suuremaid e-poode.

Logod.

Visuaalselt ilus logo on oluline, kuid logo disainimisel tuleb arvestada ka seda, kus see paistma hakkab ja kuhu seda trükitakse.

Reklaam.

Disainime reklaamkampaaniad, plakatid välimeediasse ja bännerid online meediasse. Kvaliteetselt ja silmatorkavalt.

Tootepildid.

Lisaks e-poodide loomisele aitame vajadusel ka toodete pildistamisega. Vaata kindlasti tulemusi tehtud tööde alt.

Turundus.

Spetsialiseerume digiturundusele: E-post, Google Adwords, SMS, Retargeting, Facebook reklaamid jpm. Kanalid, mis toovad kiiret ja mõõdetavat tulemust.

Disain.

Vajad voldiku reklaami? Või visiitkaarti? Või hoopis kogu ettevõtte visuaalset identiteeti? Võta meiega ühendust.

Analüütika.

Kõik veebilehed on varustatud Google Analytics toega. See annab ülevaate kodulehel toimuvast ja võimaldab reageerida kohe, kui miski on valesti.

Reklaamid.

Let clients and customers know about all the amazing services you provide for them. Design your services sections with beautiful icon fonts.

Töökuulutused

Kujundame teie ettevõtte stiilist lähtuvad töökuulutused, et need kirjul maastikul silma paistaksid. Hinnad alates 15€/tk.

Analüütika.

Kõik veebilehed on varustatud Google Analytics toega. See annab ülevaate kodulehel toimuvast ja võimaldab reageerida kohe, kui miski on valesti.

Konsultatsioon.

Anname nõu! Millist e-poodi või kodulehte rajada? Milliseid turunduskanaleid kasutada? Kuidas jaotada e-poe turunduseelarvet?